FIRMA S LINE

Producent kulki silikonowej, granulatu z pianki i innych wypełnień poliestrowych i poliuretanowych.

Kim jesteśmy ?

Firma S line to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe w przemyśle włókienniczym.
Zajmujemy się produkcją wypełnień poliestrowych i poliuretanowych oraz sprzedażą włóknin meblowych i silikonowych. Stawiamy na rozwój, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań i inwestycję w firmę. Długoletnie doświadczenie w branży tapicerskiej, znajomość rynku oraz współpraca z najlepszymi dostawcami i partnerami handlowymi gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty i atesty oraz zadowolenie klientów.

Nasza oferta skierowana jest do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw jak również do klientów indywidualnych. Współpracujemy z producentami mebli tapicerowanych, producentami poduszek i pościeli, szwalniami, producentami zabawek, producentami legowisk dla zwierząt, hurtowniami tapicerskimi oraz sklepami włókienniczymi i pasmanteryjnymi.
Warunki współpracy ustalane są indywidualnie, w oparciu o szereg aspektów uwzględniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Przygotowana oferta handlowa zawiera wszystkie informacje dotyczące współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy dyspozycyjni w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym.

Zakupiony towar dostarczamy w terminie dogodnym dla klienta, własnym transportem na terenie Polski. Gwarantujemy rzetelną i długoterminową współpracę opartą na trwałych relacjach z klientem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo kulkę silikonową w trzech rodzajach: oryginał (I gatunek), regenerat i trudnopalną, włókniny wysokopuszyste meblowe i silikonowe, granulat pianki i frytkę z pianki, oraz pierzę i mieszanki.

Zachęcamy do kontaktu celem nawiązania współpracy.

Nasza misja.

Celem firmy S line jest dostarczenie państwu najlepszej jakości wypełnień, włóknin czy też kulki silikonowej w rozsądnej cenie oraz w możliwe najszybszym terminie.

Nasza historia

2014

STARTUJEMY !

W 2014 r zakładamy firmę S LINE produkującą kulkę silikonową
2015

ROŚNIEMY

W 2015 roku przechodzimy do nowych hal produkcyjnych.

ROZSZERZAMY HORYZONTY

Poszerzamy nasz asortyment o produkcję włókniny silikonowej, wysokopuszystej.
2016

JEST NAS WIĘCEJ

Zatrudniamy kolejnych pracowników i poszerzamy nasze hale produkcyjne.
2017

PRZEPROWADZKA

W związku z dynamicznym rozwojem przenosimy naszą firmę do nowej siedziby.